Ano 2019

Ribadense Femenina:

Ribadense Masculino:

Absoluta Femenino:

Absoluto Masculino:

Ano 2018

Ribadense Femenina: ROCÍO DÍAZ MESA.

Ribadense Masculino: NOEL FERNÁNDEZ MARCOS.

Absoluta Femenina: SOFÍA FERNÁNDEZ CASTRO.

Absoluto Masculino: IVO MASEDA DORADO.

Ano 2017

Ribadense Femenina: ROCÍO DÍAZ MESA.

Ribadense Masculino: ISIDRO MASEDA VARELA.

Absoluta Femenino: ANA BELÉN GONZÁLEZ MARGARIDE.

Absoluto Masculino: ALBERTO ARIAS FREIRE.

Ano 2016

Ribadense Femenina: ANA Mª PRIETO RODRÍGUEZ.

Ribadense Masculino: NOEL FERNÁNDEZ MARCOS.

Absoluta Femenino: CHUS VALIÑO NOVO.

Absoluto Masculino: IVO MASEDA DORADO.

Ano 2015

Ribadense Femenina: Mª JOSEFA SUAREZ DIAZ.

Ribadense Masculino: JOSE BERNARDO GINZO VEIGA.

Absoluta Femenino: ANA BELEN GONZALEZ MARGARIDE.

Absoluto Masculino: JUAN PENA HOLGUIN.

Ano 2014

Ribadense Femenina: Mª JOSEFA SUAREZ DIAZ.

Ribadense Masculino: JOSE MANUEL GONZALEZ CASTRILLON.

Absoluta Femenino: CHUS VALIÑO NOVO.

Absoluto Masculino: IVO MASEDA DORADO.

Ano 2013

Ribadense Femenina: BEGOÑA ALONSO FERNANDEZ.

Ribadense Masculino: JOSE MANUEL GONZALEZ CASTRILLON.

Absoluta Femenino: MIRIAM RIVAS LOZANO.

Absoluto Masculino: IVO MASEDA DORADO.

Ano 2012

Ribadense Femenina: BEGOÑA ALONSO FERNÁNDEZ.

Ribadense Masculino: JOSE MANUEL GONZÁLEZ CASTRILLÓN.

Absoluta Femenino: MARTA SANTAMARINA LINERA.

Absoluto Masculino: MANUEL HURTADO SANJURJO.

Ano 2011

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: JOSE MANUEL GONZÁLEZ CASTRILLÓN.

Absoluta Femenino: EREA RODRIGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: JUAN PENA HOLGUIN.

Ano 2010

Ribadense Femenina: ISABEL RODRIGUEZ BERMUDEZ.

Ribadense Masculino: JOSE MANUEL GONZALEZ CASTRILLON.

Absoluta Femenino: EREA RODRIGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: JUAN PENA HOLGUIN.

Ano 2009

Ribadense Femenina: ISABEL RODRÍGUEZ BERMÚDEZ.

Ribadense Masculino: ANTONIO JOSÉ GARCÍA SOBRADO.

Absoluta Femenino: EREA RODRÍGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: RUBÉN CASTRO PORTELA.

Ano 2008

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: HASSAN OUKNI.

Absoluta Femenino: CHUS VALIÑO NOVO.

Absoluto Masculino: MANUEL HURTADO SANJURJO.

Ano 2007

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: JACOBO RODRÍGUEZ MIRAGALLA.

Absoluta Femenino: CHUS VALIÑO NOVO.

Absoluto Masculino: MANUEL HURTADO SANJURJO.

Ano 2006

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: HASSAN OUKNI.

Absoluta Femenino: EREA RODRÍGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: ALBERTO ÁLVAREZ FLORES.

Ano 2005

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: JACOBO RODRÍGUEZ MIRAGALLA.

Absoluta Femenino: EREA RODRÍGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: FCO. JAVIER GÓMEZ NOYA.

Ano 2004

Ribadense Femenina: ANA Mª FERRADAS BARRERA.

Ribadense Masculino: JACOBO RODRÍGUEZ MIRAGALLA.

Absoluta Femenino: EREA RODRÍGUEZ PUENTE.

Absoluto Masculino: ALBERTO ÁLVAREZ FLORES.